Jain&Kriz len, ručně tkané, Lime

Neohodnoceno

Složení: 100% len

Tento příjemně jemný, přesto pevný materiál byl ručně utkán v Jaipuru.Šíře role: 110 cm


Cena je uvedena za bežný metr.Praní na  30 (max. 40) stupňů šetrným pracím a nejlépe ekologickým prostředkem. To už by, ale měla být u každého z nás samozřejmost, že jo?

600 Kč / m
Skladem (1,9 m)

Jain&Kriz nás oslovili, protože své studio i sebe stěhovali do Kolína nad Rýnem a měli velkou spoustu nevyužitých materiálů.
Uzrál čas a právě dnes vám můžeme nabídnout jejich pestrou škálu originálních a neotřelých designů bavlněných pláten. Ta po sobě zanechali v Čechách a my jim s radostí pomáháme je posunout dále, aby neležela ve skladu, našla upotřebení a dělala radost všem, kdo je spatří.
Všechna plátna jsou ručně tisknuta v Jaipuru dřevěnými (taktéž ručně vyřezávanými) raznicemi, kdy každá barva má raznici jinou a vlastní. Nedokážeme si ani představit přemíru práce, která za každým kouskem těchto nádherných designů stojí, centimetr za centimetrem, barva za barvou.
"Osobně je vybíráme a také občas tiskneme. Víme tedy odkud látky pochází a v jakych dílnách vznikají." Říká Kryštof ze studia Jain&Kriz, které vede spolu s Anvitou Jain. A že tomu opravdu tak je, vám dokládají spolu s námi těmito nádhernými fotografiemi a videi z procesu výroby látek, která by byla škoda nesdílet.
Smekáme před všemi textilními mistry svého oboru, kteří mají tak nesmírnou trpělivost a manuální zručnost, že dokáží vyrobit poklady. Ty už nyní najdete u nás v obchodě i na e-shopu.

Neváhejte, toto jsou poslední zásoby, které máme!

Kód Kód: T002801
Kategorie: Jain&Kriz
Barva: zelená
Druh: plátno
Prodejní množství: Metráž
Složení: bavlna, len

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: