Modré košilové plátno, viskóza se lnem, jemný proužek

Neohodnoceno

Složení: 15% len, 75% viskóza
Šíře role: 150 cm

Cena je uvedena za bežný metr.

200 Kč / m
Skladem (277,3 m)

15 procent lnu, 75 procent viskózy. Takové jsou dvě role červeného a modrého košilového plátna, které se k nám přikutálelo minulý týden.
 
Přijely s várkou, kde bylo i malířské plátno z východu Čech jako nevyužité skladové tovární zásoby. Jejich příběh, ale začal ještě uplně jinde.
 
Znáte společnost Nyklíček a spol. z Nového Města nad Metují?
 
Dlouhá léta společnost patřila k jedněm z nejvýznamnějších výrobců bavlnářských textilních tkanin. Právě odtud plátna pocházejí a zde byla vyrobena. Bohužel společnost spadla do insolvence a o moc více informací, než vám tu píšeme bohužel nemáme.
Ještě když Textile Mountain bylo v plenkách, kontaktovali nás a poslali nám vzorečky materiálů, kterých se potřebují zbavit, protože budou končit. V rámci našich tehdejších možností jsme odjednali, co šlo. Později, když jsme chtěli doobjednat i zbytek (kdy jsme všechny zásoby bavln a pláten rozdali na roušky a žádné nám nezbyly) jsme je chtěli opět kontaktovat, ale telefony už byly hluché.
 
Nyní se k nám materiály opět dostávají oklikou, stále ležící ve skladu, jenom na jiném místě a hlásí se o to, aby jim konečně dal někdo nový život. Další budeme postupně přidávat. Vyrobeno v České republice.

Kód Kód: T003049
Kategorie: Ostatní zachráněné látky
Barva: modrá
Druh: plátno, košilovina, šatovka
Prodejní množství: Metráž
Složení: len, viskóza

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: