Začištěné květované plátno, hnědá

Neohodnoceno
Složení: bavlna, viskóza
Rozměry: 1,3x0,7m

Cena je uvedena za celý kus.
Vyfocený výřez vzorku formát A4.
90 Kč / ks
Skladem (1 ks)
Zorka (Járová) Smetanová je významná česká restaurátorka, textilní výtvarnice a designérka. Neopomenutelnou část kariéry strávila prací pro ÚBOK (Ústav bytové a oděvní kultury Praha). Cílem ÚBOKu byla péče o technickou a estetickou kvalitu výrobků znárodněného československého průmyslu. Od rodiny paní Smetanové jsme se dozvěděli, že tvořila třeba zakázky například i pro Pražský hrad.
Zorčina autorská díla a tisky si naštěstí vzalo, díky paní Nině- která vše zařizovala, Uměleckoprůmyslové muzeum v Praze do sbírek. Textile Mountain vám teď také nabízí zlomek materiálů, ze kterých paní Smetanová tvořila.

Složení: bavlna, viskóza

Rozměry: 1,3x0,7m

Cena je uvedena za celý kus.

Vyfocený výřez vzorku formát A4.

Obecně doporučujeme pro všechny naše materiály před šitím vysrážet a pro praní a péči o ně používat pouze prostředky šetrné (nejen) k životnímu prostředí. Jsou šetrné i k Vám a Vaší pokožce, vláknům ze kterých jsou materiály zhotoveny a tím pádem Vám zaručí delší a pohodlnější nošení. Následné praní všech materiálů na 30 stupňů se osvědčilo ve většině případů jako dostačující, nejúspornější a nejekoligičtější, takže se přidáváme a doporučujeme též.
Kód Kód: T000824
Kategorie: Ostatní zachráněné látky
Barva: hnědá, žlutá
Druh: plátno
Prodejní množství: Kusy
Složení: bavlna, viskóza
Štítky: bavlna, plátno, hnědá, tisk, vzor, květiny, viskoza, žlutá