Ivory těžší bytový len s bavlnou

Kód: T005895
Neohodnoceno
880 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
Složení: bavlna, len
Rozměry: 3x1.5 m

Cena je uvedena za celý kus.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento materiál je přebytkem velké německé nadnárodní textilní společnosti, která spolupracuje se současnými nejvýznamnějšími textilními návrháři. Jde o luxusní materiály pro čalouníky, interiérové designéry a studia. To ale neznamená, že nemohou být použity i pro oděv- naopak.

Textile Mountain přebytky odkupuje a snaží se jim dát nový život, protože by byla škoda, aby putovaly do spalovny nebo na skládku. Materiálům nic není, leckdy jde o starší kolekce, odřezy z rolí pro prezentace nebo archivaci. Některé textilie můžou mít drobnou vadu například v barevnosti, tisku, vazbě. Běžný smrtelník toto nemusí ani postřehnou. Materiály, ale musí splňovat kritéria nejvyšší kvality, bohužel se už do běžné produkce proto nedostanou. Můžete mezi nimi najít hedvábí, len a další materiály s originálními výšivkami, aplikacemi a potisky a snažíme se vám je nabídnout za zlomek původní prodejní ceny.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přebytky luxusních bytovek
Barva: krémová
Druh: plátno, kostýmovka/oblekovka, čalounické/bytové
Prodejní množství: Kusy
Složení: bavlna, len
Položka byla vyprodána…
Nevyplňujte toto pole:
R Avatar autora na kalhoty? 29.6.2023 13:50
Dobrý den, hodila by se tato látka na široké kalhoty? Nebyly by moc tuhé? Díky Radka
Odpovědět
L Avatar autora 4.7.2023 19:59
Radko, dobrý den. Děkujeme za Váš zájem. Tuhé by určitě nebyly, tento materiál je hodně splývavý. Obávám se, že by kalhoty z něj byly přespříliš těžké. Je to opravdu spíše bytový kousek.. Děkujeme!
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz