Trevira Mute, požáruvzdorný akustický voál 3

Neohodnoceno
Trevira Mute, požáruvzdorný akustický voál 3
1 120 Kč –41 %

Složení: patentovaná syntetická vlákna Trevira CS
Rozměry: 3x2.82 m

Trevira CS je nemecký patentovaný filament. Tento materiál oplývá matným leskem. Jak stojí v popisu výrobce- je požáruvzdorný, to znamená, že se taví, ale nehoří. V popisu produktu také stojí, že kromě požáruvzdorných vlastností jemateriál vyvinut tak, aby upravoval akustické vlastnosti místnosti.

Cena je uvedena za celý kus.

1 120 Kč –41 % 660 Kč / ks
Skladem (1 ks)

Tento materiál je přebytkem velké německé nadnárodní textilní společnosti, která spolupracuje se současnými nejvýznamnějšími textilními návrháři. Jde o luxusní materiály pro čalouníky, interiérové designéry a studia. To ale neznamená, že nemohou být použity i pro oděv- naopak.

Textile Mountain přebytky odkupuje a snaží se jim dát nový život, protože by byla škoda, aby putovaly do spalovny nebo na skládku. Materiálům nic není, leckdy jde o starší kolekce, odřezy z rolí pro prezentace nebo archivaci. Některé textilie můžou mít drobnou vadu například v barevnosti, tisku, vazbě. Běžný smrtelník toto nemusí ani postřehnou. Materiály, ale musí splňovat kritéria nejvyšší kvality, bohužel se už do běžné produkce proto nedostanou. Můžete mezi nimi najít hedvábí, len a další materiály s originálními výšivkami, aplikacemi a potisky a snažíme se vám je nabídnout za zlomek původní prodejní ceny.

Kód Kód: T001622
Kategorie: Přebytky luxusních bytovek
Barva: šedá, béžová, transparentní
Druh: záclonovina
Prodejní množství: Kusy
Složení: syntetická vlákna

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: