TAUKO no.10

Kód: TAUKO10
Novinka
Neohodnoceno
675 Kč / ks
Radhošťská 5, Ihned k odeslání (2 ks)

Tištěná verze desátého vydání finského indie časopisu Tauko s tématem "Ballroom dreams".

Časopis TAUKO č. 10 vás zve, abyste se ponořili do okouzlujícího světa 'Ballroom Dreams'. Toto číslo obsahuje devět oslnivých návrhů inspirovaných tématem „párty“. Od éterických tylových rób po třpytivé třpytivé vesty, kolekce vytvořená mezinárodními návrháři zachycuje podstatu slavnostní elegance. Články a eseje se vydávají na cestu živoucí historií plesů, sledují pulzující tapisérii newyorské plesové scény až po okázalé taneční sály meziválečného Berlína. Zažijte transformační sílu přijetí, radostnou oslavu rozmanitosti a hluboký pocit sounáležitosti, který Ballroom Dreams nabízí. Vydání obsahuje papírové vzory a podrobné pokyny pro všechny návrhy, které jsou k dispozici v 9 velikostech od 31"/78 cm až po 57,5"/146 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

TAUKO Magazine je průkopnická nezávislá tištěná publikace pro domácí šiřitele po celém světě. Široký horizont řemesel, kultury a klimatu se objevuje ve vzorech šití, rozhovorech, sloupcích, článcích, tipech a doporučeních mezinárodních přispěvatelů.

FORMÁT
TAUKO je 128stránkový sběratelský soubor, který měří 275 mm na výšku x 215 mm na šířku. Součástí tištěného časopisu jsou čtyři složené papírové vzory. Je vytištěn v Estonsku s lepicí a stehovou vazbou pro zajištění trvanlivosti a snadného čtení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz