TAUKO no.7

Kód: TAUKO7
Novinka
Neohodnoceno
675 Kč / ks
Radhošťská 5, Ihned k odeslání (2 ks)

Tištěná verze sedmého vydání finského indie časopisu Tauko s tématem "The Art of Dressings".

V průběhu věků umělci používali své oblečení, aby se postavili za politické, ekologické nebo kulturní ideály. Oblečení je jako jazyk, forma vyjádření, která je mocná a plná významu. V tomto čísle se ponoříme do umění oblékání inspirovaného našimi oblíbenými umělci. Jako šicíř držíte kouzelnou hůlku ve svých rukou a oblečení a oblékání lze proměnit v novou kreativní formu umění! Oděvy uvedené v časopise TAUKO č. 7 „The Art of Dressings“ vás zvou k hraní si s různými rolemi, hledání nových způsobů, jak se vyjádřit a přeměně oblékání v poezii! Všechny vzory jsou k dispozici v 9 velikostech od šířky poprsí 31" / 78 cm do 57,5" / 146 cm.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

TAUKO Magazine je průkopnická nezávislá tištěná publikace pro domácí šiřitele po celém světě. Široký horizont řemesel, kultury a klimatu se objevuje ve vzorech šití, rozhovorech, sloupcích, článcích, tipech a doporučeních mezinárodních přispěvatelů.

FORMÁT
TAUKO je 128stránkový sběratelský soubor, který měří 275 mm na výšku x 215 mm na šířku. Součástí tištěného časopisu jsou čtyři složené papírové vzory. Je vytištěn v Estonsku s lepicí a stehovou vazbou pro zajištění trvanlivosti a snadného čtení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz